Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W niedzielę 11 października 2020r. po raz kolejny rozpaliliśmy Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar. Tym razem spotkaliśmy się na Mszy Świętej w Zembrowie – parafii naszego opiekuna duchowego ks. Piotra. Następnie udaliśmy się do Sokołowa Podlaskiego, gdzie uczestniczyliśmy w poświęceniu nowego mieszkania jednej z naszych sióstr ze wspólnoty. Po uroczystym błogosławieństwie przystąpiliśmy do pokrzepienia ciała 🙂 Nie zabrakło różnorodnych pyszności i słodkości przygotowanych przez sycharków. Był to czas wspólnego radowania się i jednocześnie dalszego ciągu świętowania siódmej rocznicy istnienia naszego ogniska. Spotkanie miało formę grupy wsparcia, gdzie dzieliliśmy się sobą, naszymi radościami i trudami. Uczestniczyło w nim 13 osób. O godzinie 15:00 wspólnie odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Kolejne spotkanie, planowane na listopad, zostaje odwołane ze względu na obecną sytuację epidemiczną. Starajmy się ten trudny czas przeżywać w duchu miłości i odpowiedzialności za bliźnich. Nie zapominajmy także o modlitwie za siebie nawzajem. Zachęcamy do korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie http://www.sychar.org oraz   http://www.rekolekcje.sychar.org

Informacje o kolejnym spotkaniu podawane będą na bieżąco, w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej, rozważamy formułę spotkań na Skype, podobnych jak wiosną.

Niech nam wszystkim Pan błogosławi na ten czas +