Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W związku z ogłoszonym stanem epidemii i wymogami sanitarnymi, prawdopodobnie jakiś czas będzie utrudnione spotkanie Ogniska w realu. Będziemy śledzić ogłoszenia dotyczące ograniczeń w kontaktach społecznych i dostosowywać do nich na bieżąco działalność Ogniska.

Tymczasem proponujemy spotkanie na Skype (na Twoim komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie) – w najbliższą niedzielę 19 kwietnia o godz. 18.00.  Kto chciałby uczestniczyć w tej formie spotkania prosimy o zgłoszenie swojego udziału mailem klikając w ten link (do formularza kontaktowego na stronie Ogniska Siemiatycze):    http://siemiatycze-karmelitki.sychar.org/kontakt/   wpisując w Temacie: „Spotkanie Sychar Siemiatycze przez Skype”, lub smsem do liderki Ogniska. W odpowiedzi osoba zgłaszająca się dostanie link do spotkania 🙂

Spotkanie to odbędzie się wspólnie z sycharkami z Ogniska w Hodyszewie i będzie łączyło czas na modlitwę oraz czas na tzw. grupę dzielenia.

Serdecznie zapraszam 🙂