Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W niedzielę 23 czerwca ponownie rozpaliliśmy Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej w Siemiatyczach. Po odmówieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia i po Mszy Świętej spotkaliśmy się na spotkaniu formacyjnym.

Było nas 10 osób (w tym dwie nowe). Po rundzie dzielenia się i świadectw rozważyliśmy fragment z Ewangelii św. Jana dotyczący cudu w Kanie Galilejskiej (J 2, 1-12), rozważania przygotowane przez Darka przeczytała Jola. Na następnym spotkaniu rozważać będziemy kolejny fragment Ewangelii Janowej, tj. J 2, 13-25.

W części konferencyjnej kontynuowaliśmy rozważania o bliskości z Bogiem i drugim człowiekiem. Rozważania oparliśmy o książkę dominikanina o. Wojciecha Jędrzejewskiego „10 kroków ku bliskości”:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4861116/10-krokow-ku-bliskosci

Następne nasze spotkanie odbędzie się w niedzielę 11 sierpnia w domu zakonnym w Siemiatyczach. Jest to spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkie chętne osoby.