Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W niedzielę  27 stycznia odbyło się kolejne spotkanie formacyjne Ogniska WTM Sychar w Siemiatyczach.
Po odmówieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia i Mszy Świętej udaliśmy się do salki na spotkanie. Po rundzie dzielenia, zajęliśmy się tematem pięciu języków miłości, zaś po przerwie poświęciliśmy się rozważaniu Słowa Bożego. Rozważania dotyczące Prologu Ewangelii św. Jana ( J 1, 1-18) przygotowała dla nas Ania, na najbliższym spotkaniu kontynuować będziemy te rozważania, cytat – J 1, 19-34.

Dzień wcześniej w sobotę 26 stycznia wspólnota nasza spotkała się wraz z doradcami rodzinnymi oraz Uniwersytetem Rodziny na spotkaniu opłatkowym z ks. biskupem Tadeuszem Pikusem w Drohiczynie. Sprawozdanie z tego wydarzenia znajduje się na stronie naszej diecezji: https://drohiczynska.pl/aktualnosci/swiateczne-spotkanie-duszpasterstwa-rodzin-diecezji-drohiczynskiej/

Następne spotkanie Ogniska Sychar w Siemiatyczach, odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godz. 15.00 w domu zakonnym ss karmelitanek w Siemiatyczach.
Serdecznie zapraszamy 🙂