Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Już w najbliższą sobotę 7 października odbędzie się Różaniec do Granic – ogólnopolska modlitwa różańcowa w intencji wyproszenia Bożych łask dla Polski i świata. Jest to m.in. odpowiedź na prośby Matki Bożej, wypowiedziane podczas objawień 140 lat temu w Gietrzwałdzie i 100 lat temu w Fatimie. Więcej informacji znajduje się tu http://www.rozaniecdogranic.pl
Bardzo zachęcam do uczestnictwa, wciąż można wybrać kościół stacyjny, z którego grupy ruszą ku granicy państwa; jeśli ktoś jednak nie będzie mógł uczestniczyć fizycznie – zachęcam do uczestnictwa duchowego.

Zgodnie z kilkukrotnymi ogłoszeniami podczas naszych spotkań Ogniskowych przypominam, że w ostatni weekend października (28-29 października) odbędą się dni skupienia z ks. Markiem Dziewieckim, organizowane przez Ognisko w Białymstoku. Więcej informacji znajduje się tu: http://bialystok-wniebowziecia-nmp.sychar.org/2017/09/20/o-malzenstwie-i-rodzinie-ks-marek-dziewiecki-w-bialymstoku-28-29-10-2017-r/
Zgłoszenia – do liderki Ogniska siemiatyckiego telefonicznie lub sms-em, oraz na najbliższym spotkaniu Ogniska, w niedzielę 15 października.

Serdecznie zapraszam 🙂