Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Najbliższe spotkanie naszego siemiatyckiego Ogniska odbędzie się w domu zakonnym ss. karmelitanek w Siemiatyczach 20 listopada (niedziela) o godz. 15.00.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych – zapraszamy 🙂

Uwaga!
O godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast nie będzie Mszy Świętej, dlatego sugeruję pójście na Mszę u siebie w parafii przed spotkaniem; dla tych którzy przed naszym spotkaniem nie zdążą, będą mogli uczestniczyć we Mszy w sąsiedniej parafii Wniebozwięcia NMP o godz. 18.00.

Przypominam również, iż w sobotę 19 listopada zostanie w krakowskich Łagiewnikach uroczyście przyjęty Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Pana i Króla, zaś w niedzielę 20 listopada w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Akt ten zostanie odmówiony we wszystkich polskich świątyniach, dlatego bardzo warto być w tym momencie we własnej wspólnocie parafialnej.
Natomiast na czas osobistego przygotowania do tej uroczystości linkuję treść Listu Pasterskiego Episkopatu Polski w sprawie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana: http://episkopat.pl/list-pasterski-episkopatu-polski-w-sprawie-jubileuszowego-aktu-przyjecia-jezusa-za-krola-i-pana/