Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W najbliższą niedzielę 5 czerwca w Sokołowie Podlaskim odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 15.30 pod konkatedrą, finał obędzie się w Sanktuarium Miłosierdzia, gdzie odmówiona zostanie Koronka do Bożego Miłosierdzia; potem w Domu Miłosierdzia obędzie się festyn 🙂 Sychar siemiatycki też tam będzie, jeśli ktoś chciałby być, ale nie ma transportu, proszę o kontakt 🙂

Z kolei w następną sobotę 11 czerwca w Zembrowie, w parafii naszego opiekuna duchowego, odbędzie się uroczyste otwarcie i poświęcenie Parafialnego Domu Kultury; rozpoczęcie uroczystą Mszą Świętą o godz. 18.00.

Również w sobotę 11 czerwca o godz. 15.00 odbędzie się otwarcie kolejnego Ogniska Sychar, tym razem w Łomży, w parafii pw. św. Andrzeja Boboli.

Natomiast najbliższe spotkanie Ogniska Sychar w Siemiatyczach odbędzie się w niedzielę 19 czerwca o godz. 15.00 w domu zakonnym ss karmelitanek w Siemiatyczach.

Serdecznie zapraszam 🙂