Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W najbliższym czasie: w okresie Wielkiego Postu, oraz po Świętach Wielkiej Nocy będą miały miejsce organizowane przez Sychar następujące rekolekcje i dni skupienia:

13 lutego (sobota) – dzień skupienia w Łukowie. Konferencje na temat „Oblicza samotności w małżeństwie i rodzinie” wygłosi ks. Robert Steszuk. Więcej informacji i zapisy tu: http://lukow-brata-alberta.sychar.org/2016/02/02/zapraszamy-na-skupienie-oblicza-samotnosci-w-malzenstwie-i-rodzinie-dnia-13-02-2016r/

11-13 marca (piątek-niedziela) – rekolekcje organizowane przez Ogniska w Lublinie i Puławach. Odbędą się w Dąbrowicy koło Lublina, poprowadzi je dr Mieczysław Guzewicz; więcej informacji i zapisy tu: http://lublin-urszuli.sychar.org/2016/01/30/zapraszamy-na-ix-rekolekcje-ogniskowe-do-dabrowicy-klublina-11-13-marca-2016-r/

2 kwietnia (sobota) – dzień skupienia w Zembrowie, organizowany przez Ognisko w Siemiatyczach; poprowadzi je ks. dr Piotr Arbaszewski; szczegóły zostaną podane wkrótce.

15-17 kwietnia (piątek-niedziela) – ogólnopolskie rekolekcje WTM Sychar w Porszewicach k. Łodzi. Konferencje na temat duchowości 12 Kroków wygłosi ks. prof. Romuald Jaworski.
oraz
13-15 maja (piątek-niedziela) – drugi termin ogólnopolskich rekolekcji sycharowskich, odbędą się w Laskowicach Pomorskich; ten sam będzie co w pierwszym terminie temat rekolekcji oraz rekolekcjonista.
Jest już jest formularz do zapisów na rekolekcje ogólnopolskie: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=562853#562853

Przypominam ponadto, że najbliższe spotkanie Ogniska Sychar w Siemiatyczach odbędzie się 21 lutego (niedziela) o godz. 15.00 w domu zakonnym ss karmelitanek w Siemiatyczach.

Serdecznie zapraszam 🙂