Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W najbliższym czasie organizowane są rekolekcje Ognisk lubelskiego i pułaskiego w Nałęczowie w terminie 11-13 września 2015 r. Wszelkie informacje, oraz formularz do zapisania się są zamieszczone tu: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=13090&postdays=0&postorder=asc&start=0

Natomiast w październiku odbędą się rekolekcje ogólnopolskie wspólnoty Sychar, podobnie jak na wiosnę, w dwóch terminach i w dwóch różnych miejscach, ale będzie w obu miejscach ten sam rekolekcjonista, i głosić będzie te same konferencje.
Terminy i miejsca:
– 2-4 października, Porszewice koło Łodzi
– 23-25 października, Góra św. Anny

Rekolekcje prowadzić będzie dr hab. inż. Mirosław Rucki, temat: „Zanurz się w Jordanie 7 razy” (2Krl 5,13-14).
Wszelkie informacje oraz formularz do zapisów są tu: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=13306

Ponadto nasze Ognisko wspólnie z Ogniskiem białostockim planuje zorganizować dla naszych Ognisk sycharowski dzień skupienia w Hodyszewie w dniu 10 października 2015 r. (sobota). Obszerniejsze informacje zostaną podane później.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa, rekolekcje to zarówno ważny element naszego rozwoju duchowego, jak i miejsce gdzie można dostać dużo wsparcia w trudnych życiowych momentach.