Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W niedzielę 25 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Ogniska w Siemiatyczach. Po Mszy Świętej o godz. 14-ej w kaplicy domu zakonnego ss. karmelitanek, udaliśmy się w 13 osób do salki obok. Podzieliliśmy się tym, co działo się u nas od ostatniego spotkania, po czym zagłębiliśmy się w temat komunikacji międzyludzkiej. W formie warsztatowej na przykładach ćwiczyliśmy komunikaty o przykrych dla nas odczuciach w formie „ja”, oraz wyjaśnialiśmy sobie dlaczego ta forma komunikatu buduje relacje, zamiast je niszczyć.

Pamiętamy w modlitwach o światło Ducha Świętego dla wszystkich uczestników procesów rozwodowych, w których teraz biorą udział dwie osoby z naszego Ogniska.

Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na niedzielę 22 lutego. Spotykamy się o godz. 15.00 na Mszy Św. w domu zakonnym ss. karmelitanek w Siemiatyczach, potem odbędzie się ok. 2 – 2,5 godz. spotkanie.