Ognisko w Siemiatyczach – Dom Zakonny Sióstr Karmelitanek

Dom Zakonny
Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek, ul. Głowackiego 2. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

14 września 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Sychar w Siemiatyczach. Było nas 11 sycharków, nasz opiekun duchowy ks. Piotr i gościnnie ks. Mariusz z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Siemiatyczach.
Po części „dzielenia się” w części „konferencyjnej” pracowaliśmy na bazie rozważań dotyczących modlitwy, autorstwa Mirosława Ruckiego, związanego z czasopismem „Miłujcie się” http://milujciesie.org.pl/ oraz Ruchem Wiernych Serc http://milujciesie.org.pl/pg/pl/inicjatywy_ms/ruch_wiernych_serc.html Dla chętnych roześlę tekst rozważań mailem.

Z powodu braku rzutnika przełożyliśmy foto-sprawozdanie z naszych ostatnich ogniskowo-sycharowskich wyjazdów, tj. z wycieczki do Białowieży i z inauguracji Ogniska w Łukowie – na październik. Na razie linkuję nagranie kazania z inauguracyjnej Mszy Świętej z Łukowa, głosił je opiekun duchowy Ogniska łukowskiego ks. Łukasz Kałaska: https://archive.org/details/Ks.KaaskaUkuw6.09.14 i zachęcam / zapraszam do przybycia na spotkanie październikowe. 🙂

Spotkanie październikowe odbędzie się w domu zakonnym sióstr karmelitanek w Siemiatyczach dn. 19.10.2014 r. o godz. 15.00