Dom Zakonny

Karmelitanki-168 Spotkania Ogniska odbywają się w Domu Zakonnym Sióstr Karmelitanek. Opiekunem duchowym wspólnoty jest Ks. Piotr Arbaszewski.
Klasztor Sióstr Karmelitanek >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Od najbliższej soboty przez trzy dni, od 5 do 7 grudnia w bazylice mniejszej w Bielsku Podlaskim nasz opiekun duchowy ks. Piotr Arbaszewski będzie głosił rekolekcje. Strona parafii, w tym godziny Mszy Świętych i adres jest tu: http://bazylika-bielsk.pl/kontakt/

Natomiast również w Bielsku Podlaskim, w parafii pw. Opatrzności Bożej w dn. 16 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. połączona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne; spotkaniu charyzmatycznemu będzie przewodniczył o. Teodor Knapczyk, franciszkanin z Krakowa.
Więcej informacji na stronie parafii, tu: http://www.opatrznoscboza.pl/

Przypominam, że spotkanie naszego Ogniska odbędzie się 19 grudnia (sobota) w parafii Zembrów, będzie to spotkanie opłatkowe.

Bardzo zachęcam do aktywnego przeżycia adwentu, tego radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa, niech będzie to dla nas czas prawdziwego prostowania naszych ludzkich ścieżek na przyjście Pana.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Księgarnia internetowa Tolle.pl